هم‌افزایی بانوان رسانه‌ای در پیشبرد اهداف جامعه موثر است

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: با توجه به اینکه تیم رسانه‌ای صبح قزوین همه خانم هستند به طور قطع این امر می‌تواند سبب افزایش صمیمیت و هم افزایی اعضای مجموعه شده و در پیشبرد اهداف جامعه و حل مشکلات کمک ‌کند.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس به همراه ربیعی مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین، مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین و مهدیه قافله باشی عضو شورای شهر قزوین (امروز) با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین روز خبرنگار را به خبرنگاران پرتلاش صبح قزوین تبریک گفتند.

سیده حمیده زرآبادی در این دیدار اظهار کرد: روز خبرنگار بهانه‌ای است تا از زحمات خبرنگاران تشکر و قدردانی شود ما نیز به رسم ادب به حضور شما رسیدیم و برای همه شما آرزوی توفیق داریم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم رسانه‌ای صبح قزوین همه جزو بانوان رسانه ای هستند، به طور قطع این امر می‌تواند سبب افزایش صمیمیت و هم افزایی اعضای مجموعه شده و در پیشبرد اهداف کمک ‌کند.

در ادامه مریم بیدخام اظهار کرد: روز خبرنگار فرصتی شد تا با حضور در این رسانه از زحماتی که در طی سال در راستای پوشش و انعکاس اخبار و مسائل مربوط به استان می‌کشید؛ تشکر و قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: رسانه‌ها هم می‌توانند موجب آرامش جامعه شوند و با فرهنگسازی و نهادینه کردن مباحث مختلف کمک بزرگی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بیان کرد: رسانه‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، مباحث عفاف و حجاب و تحکیم بنیان خانواده نقش مهمی دارند.

وی تصریح کرد: صبح قزوین توانسته به شکل شایسته‌ای به رسالت خود را در حوزه ترویج شعائر اسلامی عمل کند و امروز بهانه‌ای برای تقدیر از خبرنگاران این مجموعه است.

بیدخام ابراز کرد: خوشحال می‌شویم بتوانیم از ظرفیت شما استفاده کنیم؛ چراکه در حوزه اجتماعی استانداری، کارگروه رسانه تشکیل شده است و همه فعالان رسانه و علاقمند به حوزه اجتماعی می‌توانند به صورت کاربردی و موشکافانه مباحث و پیشنهادات خود را در راستای پیشگیری از آسیب‌ها و نشاط اجتماعی بیان کنند.