درآینه رسانه ها

آفتاب یزد- گروه سیاسی: آخرین جلسه مجلس دهم دیروز برگزار شد تا پرونده این دوره از پارلمان نیز بسته شود. مجلسی که در اسفند 1394 با استقبال پرشور مردم منتخبان خود را شناخت. در زمانی که کلیدواژه «امید» توانسته بود بسیاری از مردم را به آنچه سیاسیون قرار است انجام دهند امیدوار کرده بود. مجلس دهم نوار سه دوره پیروزی اصولگرایان را در پارلمان شکست. دوره‌های هفتم، هشتم و نهم به طور تقریبا کامل در اختیار اصولگرایان قرار گرفته بود اما دوره دهم را باید اعتدالی نامید که از اکثریت طیف‌های فعال سیاسی کشور در آن حضور داشتند. نیروهایی که قرار بود برخی تندروی‌ها را در مجلس پایان دهند. به نظر می‌رسد در این مورد تا حدود زیادی نیز موفق بودند.

1399/03/01 - 12:45

ایسنا نوشت: سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزوین در مجلس درباره تبعات اقتصادی بحران کرونا گفت: با توجه به اینکه مشاغل و اصناف یک مدت طولانی تعطیل یا نیمه تعطیل بودند طبیعتا همه لایه‌های کسب و کار دچار ضرر و زیان می شوند، ولی بیشترین آسیب را بخش خدمات می بینند.

 

 

1399/01/26 - 17:09

در حالی که استان قزوین با کمبود دارو و اقلام بهداشتی جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا مواجه است؛ خیابان‌ها و معابر عمومی شهر با تجمع و ازدحام تردد مردم قزوین همراه است که این امر جدی نگرفتن این بیماری از سوی شهروندان را نشان می دهد. گزارشگر ایلنا امروز به همراه نماینده مردم قزوین، فرماندار و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی از روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان بوعلی قزوین بازدید کردند.

1399/01/02 - 14:24

اعضای فراکسیون حقوق شهروندی مجلس خواستار دستور شورای عالی امنیت ملی برای‌ ⁧قرنطینه ۱۰۰ درصد⁩ نقاط بحرانی شدند. در صفحه توییتری نمایندگان مجلس ایران، چون عبدالکریم حسین‌ زاده، طیبه سیاوشی، فاطمه سعیدی و سیده حمیده زرآبادی آمده است: ⁧پیشگیری از شیوع کرونا⁩ به هر دلیل موفق نبوده است.

1399/01/02 - 14:15

به گفته نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز بیمارستان خیریه رحیمیان شهرستان البرز از امروز به بخش دولتی تحویل داده شد و در روزهای آینده تعمیر و تجهیز این بیمارستان آغاز و آماده خدمت رسانی به شهروندان می شود.

1398/12/15 - 14:21

زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به گسترش ویروس کرونا می‌گوید مبتلا بودن چند تن از نمایندگان و کارکنان مجلس و دیدارهای زیادی که این نمایندگان با مردم دارند، امکان انتقال این بیماری را داشتند، از همین رو درخواست تعطیلی مجلس را دادند.

 

1398/12/13 - 11:45

خداوند منان را شاکرم که به‌واسطه اعتماد مردم عزیز قزوین، البرز وآبیک چهارسال با شفافیت، فسادستیزی و تلاش شبانه‌روزی در کنار مردم و برای مردم گام برداشتم.

1398/11/29 - 12:13

سیده حمیده زرآبادی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارتی بر بازار خودرو ندارد به همین دلیل قیمت چارچرخ‌ها بدون ارتقا کیفیت و ارائه خدمات بهتر روز به روز افزایش می‌یابد

1398/11/18 - 23:55

خبرگزاری مهر؛ گروه جامعه_مهناز قربانی: نشست فضای مجازی و تأثیرات آن روی کودکان با حضور حمیده زرآبادی نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد داوری کارشناس علوم تربیتی، فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی کودکان و مدرس آموزش خانواده و مهارت‌های زندگی در خبرگزاری مهر برگزار شد و در این نشست در خصوص چگونگی استفاده از فضای مجازی توسط کودکان، آموزش والدین و نظارت والدین، مواردی مطرح و راه حل‌هایی ارائه شد که در ادامه گزارش به آن اشاره می‌شود.

1398/11/12 - 14:03

در جلسه امروز فراکسیون زنان از کتاب عملکرد چهارساله این فراکسیون در دوره مجلس دهم رونمایی شد.به گزارش ایسنا، سیده حمیده زرآبادی سخنگوی فراکسیون زنان در مراسم رونمایی از کتاب عملکرد فراکسیون زنان گفت:طرح‌ها و لوایحی هم در حوزه کودکان و نوجوانان همچون اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده، و حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

1398/11/08 - 16:53

سیده حمیده زرآبادی عضو کارگروه ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت  در تشریح نشست امروز(6 بهمن ماه) کارگروه ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن، گفت: سهم تولید داخل و حمایت از تولیدکنندگان حوزه ICT در نشست امروز با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های صنعت، معدن تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتورها و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

1398/11/07 - 14:16

سیده حمیده زرآبادی به انتشار خبری درخصوص دلیل عدم احراز صلاحیتش واکنش نشان داد.

1398/11/04 - 16:20

قزوین-سیده حمیده زرآبادی  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: ارائه آمارهای اشتباه از شاخص های اقتصادی نباید موجب شود استان قزوین برخوردار محسوب شده و از روند توسعه باز بماند.

 

 

1398/11/03 - 17:07

جلسه روز چهارشنبه سیده حمیده زرآبادی با حضور دکتر تقوی نژاد معاون توسعه و‌مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،استاندار قزوین و دیگر مسئولین در خصوص خدمات بهداشت و‌درمان استان قزوین

1398/11/02 - 17:53

مجلس_دهم را کم کار و فاسد نمی دانم اما از لحاظ کیفی ضعیف ارزیابی می‌شود؛ ️بیشترین تمرکزها بر تعداد تذکرات قانون اساسی، نطق‌های میان دستور، نطق‌های اضطراری، تذکرهای کتبی، شرکت در رای گیری ها بود اما اساسا آن چیزی که باید از لحاظ کیفی بررسی شود تا بیشتر به نفع مردم باشد مورد توجه قرار نگرفت.

1398/10/30 - 16:42

صفحه‌ها