تحقق شعار سال در گرو تسهیل در امور تولیدکنندگان است

عضو کمیسیون صنایع و نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری به نام 'رونق تولید' نام گذاری شده در گروه تسهیل در امور تولیدکنندگان است.

سیده حمیده زرآبادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه باید بسترهای لازم را برای رونق تولید فراهم کنیم،افزود: متاسفانه بسیاری از تولیدکنندگان ما به خاطر بخشنامه ها و دستورالعمل های غیر کارشناسی در سال‌های گذشته دچار مشکل شده و کارشان عقب افتاده بود که رفع این معضل از سوی دستگاه‌های متولی ضروری است. 
وی، هدایت نقدینگی‌های خُرد به سمت تولید را یکی دیگر از راهکارهای تحقق شعار سال برشمرد و خاطرنشان کرد: انجام این مهم نیز با نظارت دقیق و شفافیت های لازم از سوی نهادهای نظارتی باید صورت پذیرد. 
زرآبادی اضافه کرد: اعتماد سازی در حوزه تولید با رفع معضلات و مضرات ایجاد شده بدون شک گام مهمی در پویایی اقتصاد و توسعه پایدار کشور محسوب می شود. 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد از گذشته های دور وجود داشته و توجه خاص ایشان به این مولفه مهم باید مورد توجه جدی و مستمر مدیران عالی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی باشد.