درآینه رسانه ها

سیده حمیده زرآبادی به انتشار خبری درخصوص دلیل عدم احراز صلاحیتش واکنش نشان داد.

1398/11/04 - 16:20

قزوین-سیده حمیده زرآبادی  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: ارائه آمارهای اشتباه از شاخص های اقتصادی نباید موجب شود استان قزوین برخوردار محسوب شده و از روند توسعه باز بماند.

 

 

1398/11/03 - 17:07

جلسه روز چهارشنبه سیده حمیده زرآبادی با حضور دکتر تقوی نژاد معاون توسعه و‌مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،استاندار قزوین و دیگر مسئولین در خصوص خدمات بهداشت و‌درمان استان قزوین

1398/11/02 - 17:53

مجلس_دهم را کم کار و فاسد نمی دانم اما از لحاظ کیفی ضعیف ارزیابی می‌شود؛ ️بیشترین تمرکزها بر تعداد تذکرات قانون اساسی، نطق‌های میان دستور، نطق‌های اضطراری، تذکرهای کتبی، شرکت در رای گیری ها بود اما اساسا آن چیزی که باید از لحاظ کیفی بررسی شود تا بیشتر به نفع مردم باشد مورد توجه قرار نگرفت.

1398/10/30 - 16:42

یک عضو فراکسیون امید با بیان این که سردار سلیمانی نشانه‌ وحدت بود، گفت: در چنین شرایطی برخی با همدلی مشکل داشته و جایگاه مجلس را نشانه گرفته‌اند.

 

 

1398/10/17 - 11:59

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.به گزارش ایسنا، این تذکرات که توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد قرائت شد به شرح زیر است:

1398/10/16 - 08:41

عضو هیئت رئیسه مجلس سوال حمیده زرآبادی نماینده قزوین از محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات درباره نقش اسدیان در انعقاد قراردادهای کلان بیمه‌ای با شرکت رایتل را اعلام وصول کرد.

1398/10/15 - 20:02

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: قطعا با شهادت سردار سلیمانی هیچگاه پرچم مقاومت برزمین نمی‌ماند بلکه سردار نشانه صلح بود و شهادت وی موجب وحدت ملی و بین‌المللی در بین کشورهای آزاده می‌شود.

 

1398/10/14 - 08:16

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: موضوع اصلی انتخابات ایجاد همدلی و مودت است، در شرایطی که کشور از همه طرف مورد تحریم قرار دارد نباید نارضایتی ایجاد کنیم.

1398/10/12 - 14:15

فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز بودند که سیده فاطمه حسینی به نمایندگی از سیده حمیده زرآبادی سوالاتی را مطرح کرد.

1398/10/11 - 16:58

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی بانوان عضو شوراهای اسلامی شهرهای استان قزوین گفت: عملکرد بانوان در جایگاه های مختلف، موجب افزایش اعتماد و کاهش نگاه های سلیقه ای به مدیریت آنان می شود.

1398/10/10 - 07:54

به‌نظر می‌رسد کار اصلاح‌طلبان برای موفقیت در انتخابات مجلس، کمی سخت‌تر از رقیب اصولگرای خود است. عدم‌موفقیت دولتی که بسیاری آن را برآمده از رای اصلاح‌طلبان می‌دانند، احتمال ردصلاحیت نیرو‌های شاخص این جریان و در نهایت و مهم‌تر از همه قهر احتمالی برخی حامیان جریان اصلاحات به اصلی‌ترین دغدغه این روز‌های جریان اصلاحات تبدیل شده است. در همین خصوص، سیده‌حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی به دیدارنیوز گفت: باید توجه داشت که حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تنها دغدغه اصلاح‌طلبان نیست، بلکه این موضوع ذهن جریان اصولگرا و حتی دیگر گروه‌های سیاسی را هم به خود جلب کرده است و معتقدم اگر فضای یاس و ناامیدی که چند ماهی است در جامعه بیش از پیش خود را نشان داده ادامه پیدا کند، ضرر آن بیشتر از آنکه متوجه اصلاح‌طلبان شود، متوجه نظام خواهد شد و از این‌رو امیدوارم که در هفته‌های آتی تصمیمات و اتفاقاتی به نفع مردم رخ دهد که ان‌شاالله شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

1398/10/09 - 09:10

سیده حمیده زرآبادی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کل اقدامات سازمان استاندارد مربوط به تجهیزاتی است که باید تست شوند؛ یعنی به عبارتی کل عملکرد سازمان استاندارد در ۳ بخش پژوهش، دانش و فنی خلاصه می شود. همچنین بخش مرتبط با تجهیزات و همکاری بین دستگاهی از اهمیت ویژه ای برخورد است.

1398/10/05 - 14:24

 نماینده مردم قزوین در مجلس با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم همه چیز را قربانی سیاسی‌کاری‌های خود بکنیم نتیجه‌اش می‌شود؛ نا امیدی، بی عدالتی و به‌هم ریختگی، گفت: ما جز این مردم سرمایه‌ای نداریم.به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست علنی امروز  (دوشنبه، 2 دی ماه) مجلس شورای اسلامی نطق میان دستور داشت که به شرح ذیل است:

 

 

 

1398/10/02 - 17:13

ارابــه مرگــش بخوانیم یا خــودروى بى بضاعت ها؟! نامش را هرچه بگذاریم، حال بــا 52میلیــون تومــان قیمت، صدرنشین رویاى همان قشرکم درآمد شــده و بهانه اى براى بده و بســتان هاى تریبونى. یک روز توقــف خط تولیدش سرتیترخبرها مى شــود و روز دیگر عدم اراده و قدرت از رده خارج کردنش موضوع موضع گیرى هاى جناح ها در وزارت صمت و بهارستانى ها. و اکنون حاصل همه این اره دادن و تیشه گرفتن ها، پرسشى است که زبان شفاف گویى بسیارى از مسئولن را بازکرده اســت: »اگر خانــواده پراید، خودروهایى غیراســتاندارد اعلم و خط تولیدش متوقف شــده، چــرا قیمتشً تصاعدى درحال افزایش است؟اصل آیا تولید پراید واقعاً متوقف شــده؟ « آنچه مى خوانید توضیحات »سیده حمیده زرآبادى« عضوکمیسیون صنایع مجلس شوراى اســلمى اســت کــه درگفت وگــو با »نسل فردا« عنوان شد.

1398/09/29 - 17:18

صفحه‌ها