درآینه رسانه ها

سیده‌حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و ریس مجمع نمایندگان استان گفت: کد روستای نصرت‌آباد مشخص و شهر شدن این روستا در حال پیگیری است. 

1398/07/24 - 07:50

ایرنا- بسیاری از تئوریسین‌های جریان اصلاح‌طلبی معتقدند که اصلاحات اگر بخواهد نقش تاریخی خود را در جامعه ایفا کند، چاره‌ای جز بازتعریف خود، تغییر گفتمان و بازتعریف اصلاح‌طلبان ندارد. این تغییر، ضرورتی انکارناپذیر برای تطبیق با شرایط کنونی جامعه و تداوم کارآمدی است.

1398/07/23 - 07:23

به گزارش الف سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین و آبیک و عضو فراکسیون امید مجلس، روز سه شنبه شانزدهم مهر در صحن مجلس نطق هفت دقیقه ای داشت.وی که دانش آموخته مهندسی برق است، کل نطق خود را به انتقاد از عملکرد محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اختصاص داد و نکاتی مهمی را مطرح کرد.

1398/07/22 - 08:40

سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره سرنوشت طرح ساماندهی صنعت خودرو، گفت: اگرچه طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار کمیسیون صنایع قرار گرفت اما از آنجا که تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی در حال تکمیل بوده و روبه پایان است مقرر شد؛ گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها و طرح ساماندهی خودرو با یکدیگر ادغام و پس از آن به صحن مجلس ارائه شود.

 

1398/07/21 - 07:22

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها گامی مثبت در جهت برقرای عدالت جنسیتی است و بتدریج رفتارهای هنجارشکنانه را کاهش خواهد داد.

 

1398/07/20 - 09:42

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت که ممکن است درباره احتمال شنود مکالماتش توسط آذری جهرمی از وزیر اطلاعات سؤال کند

1398/07/19 - 08:49

نوزدهمين جلسه شوراي عالي سياستگذاري اصلاح‌طلبان يا همان جبهه اصلاح‌طلبان ايران برگزار شد و اصلاح‌طلبان عضو اين شوراي عالي، درباره موضوع تصويب آيين‌نامه تشكيل ستاد مركزي انتخابات شوراي عالي سياستگذاري جبهه اصلاح‌طلبان نظرات خود را ارايه دادند. سيده حميده زر‌آبادي، نماينده قزوين در مجلس كه از اعضاي جبهه اصلاح‌طلبان ايران نيز هست، درباره جزييات اين نشست گفته است: «بنا بر روال هميشگي در ابتداي اين جلسه، اخبار مربوط به شوراي عالي، مسائل مختلفي كه درباره فعاليت‌ها و وضعيت اعضاي اين شوراي عالي مطرح است و البته مسائل انتخاباتي درباره انتخابات مجلس يازدهم مطرح شد.»

1398/07/18 - 08:27

سیده‌حمیده زرآبادی، نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین که از یک سال پیش به عنوان سخنگوی فراکسیون زنان انتخاب شد نیز درباره اقدامات فراکسیون زنان در طول این یک ‌سال به «اعتماد» می‌گوید: «ما در طول این یک سال اقدامات زیادی انجام دادیم و گزارش عملکردی هم در این زمینه آماده کردیم که در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.» او خلاصه‌ای از آنچه در این یک سال انجام شده است را ارایه می‌دهد و می‌گوید: «ما در طول این یک ‌سال جلسات متعددی با وزرای دولت داشتیم که یکی از موضوعات‌مان در جهت پیگیری مساله عدالت جنسیتی و اجرای تکالیف قانونی بود.»

1398/07/17 - 11:18

زرآبادی بیان داشت: آقای جهرمی دغدغه شما حق الناس نیست، بلکه تغییر بازیگران اصلی اقتصاد دیجیتال و نشاندن مهره های خودتان و تیمتان بر سر چاه‌های درآمدی جدید فضای مجازی است. مگر به مکالمات تلفنی دسترسی دارید که از چند روز پیش خبر نطق امروز را داشتید و تمام تلاش خود را کردید که این اتفاق رخ ندهد.

 

 

1398/07/16 - 12:07

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه،14 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: با وجود تذکرات بسیار در خصوص وضعیت بهداشت و درمان استان قزوین باید بگویم جان مردم نزد وزارتخانه شما با لابی‌گری پایمال می‌شود، این در حالی است که ده‌ها بار در خصوص بیمارستان رحیمیان تذکر داده و جلسه گذاشتیم اما مقامات عالی وزارتخانه بهداشت کار خود را در دست افرادی داده‌اند که با سوء‌استفاده از جایگاه نظارتی و با همراهی نماینده شما در استان می‌خواهند بی‌عدالتی رخ داده در بیمارستان سجادیه  را در بیمارستان رحیمی نیز تکرار کنند.

1398/07/15 - 10:26

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می‌گوید تاثیر کاهش تعرفه واردات لاستیک بر بازار موقتی بوده و قیمت‌ها تنها دو تا سه ماه تعدیل می‌شود.سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتشار خبرهایی مبنی بر کاهش تعرفه واردات لاستیک از 40 درصد به 5درصد گفت: از آنجا که تولیدات داخل نیاز بازار را تامین نمی‌کند واردات امری ضروری محسوب می‌شود.

1398/07/14 - 09:13

به گزارش جماران؛ سید حمیده زرآبادی، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، در صفحه توییتر خود نوشت:
«با توجه به دستگیری یکی از قضات دادسرای تهران به اتهام تأثیردادن نفوذ اشخاص در پرونده‌ها، لازم است در فرآیند پرونده احکام سنگین حبس ادمین‌های کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب که از سوی این قاضی به جریان افتاده بود نیز تجدیدنظر شود.»

1398/07/13 - 06:36

سیده حمیده زرآبادی با بیان اینکه سازمان بهزیستی باید اقدامات خلاقانه‌ای در حوزه حمایت از جامعه معلولان انجام دهد، افزود: مجلس این آمادگی را دارد که در صورت نیاز با اصلاح یا ایجاد قوانین در این بخش سازمان بهزیستی را حمایت کند.

1398/07/12 - 08:57

سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع در مجلس شورای اسلامی و ریس مجمع نمایندگان استان عنوان کرد: نگاه جزیره ای در دولت زیاد است. تولید کننده نباید دنبال وام باشد. چرا مشکلات تولید کننده به طور اتومات حل نمی شود.

 

 

1398/07/11 - 08:17

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار ایرنا گفت: استان قزوین در حوزه ساماندهی پسماند هنوز با مشکلات فراوانی روبرو است و متاسفانه همچنان به صورت رسمی و غیر رسمی پسماندهای سایر استان‌ها به قزوین آورده شده و دفن می‌شود.

1398/07/10 - 08:15

صفحه‌ها